אודותינו

זיפקום מתמחה באספקה ואינטגרציה של פתרונות מחשוב, IT, תקשורת ואבטחת מידע.
זיפקום היא שותף זהב (Gold Partner) של HP ומשמשת גם ספק שירות מורשה שלה בתחום המחשוב, מייצגת ומפיצה את ספקיות הטכנולוגיה. החברה הוקמה בשנת 1999 על ידי אסף שדה, יוצא ממר"ם. עם לקוחותינו נמנים ארגונים ממגזרי האנטרפרייז וה-SME, בהם משרדי ממשלה, בנקים, חברות פיננסים, ארגוני היי-טק, חינוך, בתי חולים וחברות רב לאומיות.

מטה החברה ממוקם בראש העין .
אחת היכולות שמייחדות את זיפקום היא היכולת שלנו לספק את צורכי התשתיות, התקשורת ואבטחת המידע ממקום אחד, One Stop Shop.

נהוג בעולם הפעילות שלנו שהספקיות הגדולות מקימות חברות בנות שמתמחות בכל אחד מעולמות התוכן השונים. המשמעות  מבחינת הלקוח – הוא צריך לעבוד מול מספר מנהלי לקוחות, ומול כמה מרכזי רווח והפסד שונים. בזיפקום הפעילות הרבה יותר יעילה – הלקוח עובד מול מנהל לקוחות אחד, שנותן לו מענה כולל ומלא לגבי מכלול הצרכים, מסוגל להתאים לו את הפתרון הטכנולוגי הטוב ביותר ובמחיר הטוב ביותר, ומהווה כתובת גם ליישום ולשירות.

שרתים

זיפקום מספקת שרתים מותאמים ללקוח הניתנים להזמנה במגוון תצורות ממלאי החברה תוך 24 שעות לבית הלקוח .


קרא עוד

תחנות עבודה

זיפקום מספקת תחנות עבודה מותאמות לצורכי הלקוח, מהמותגים המובילים בעולם ממלאי החברה תוך 24 שעות לבית הלקוח, כמו כן חברת זיפקום ספק שרות של היצרנים המובילים.


קרא עוד

אינטגרציה

זיפקום נותנת פתרונות מחשוב ואבטחת מידע מגוונים לעסקים, ארגונים, מוסדות וומגזר החינוך. תמיכה שוטפת , פתרונות מתקדמים למחלקות מיחשוב ו OUTSOURCING


קרא עוד